12.04.2013 року

05.06.13

За повідомленням сільського голови М.Порубаного,  на сході громадян селяни були досить активними, найбільше порушувались питання газифікації села і ціни на молоко. Молоко заготовляє ТОВ “Інтер-Фуд” по ціні 2, 20 грн. Діє молокоприймальний пункт.

Зараз укладаються нові договори з  заготовачами, але ціна не вказується і люди цим незадоволені. А здавачів у нас немало - близько 180 дворів.  Створено кооператив по газифікації села, який очолила С.Я. Сурхаєва. Обрано бухгалтера, ревізійну комісію. Буде виготовлена проектна документація по населеному пункту. Є надія, що до кінця року у нас буде газ. Сьогодні займаємось освітленням села. Є проектна документація на освітлення вулиць Леніна, Мельника і частково 1-го Травня і Радянської. Це обійдеться до 80 тис. грн., 12 тис. грн. заплатили з бюджету сільської ради за проектну документацію,   розраховуємо на підтримку в цьому наших спонсорів, орендарів. Відчутну фінансову допомогу надають нам ТОВ АК “Зелена долина”, ТОВ “Інтер-Фуд”. Також хочемо подякувати за спонсорську допомогу депутату районної ради В.А.Якубову та всім орендарям.

5 квітня школярі висадили до 500 одиниць саджанців граба на зелену огорожу біля школи. 6 квітня силами громади обсаджено деревами сміттєзвалище. Люди беруть активну участь у двомісячнику по благоустрою.