14.04.16

13 квітня 2016 року в центрі с. Торків біля сільського Будинку культури був посаджений каштановий парк памяті Воїнам Визволителям. У посадці дерев взяли участь демобілізовані воїни АТО Денисюк Л.В., Шутов М.І., Собко О.В., депутат обласної ради Хребтій Я.В., депутати Тульчинської районної ради Якубов В.А. та Туз Л.Д., депутати Торківської сільської ради, педагогічний та учнівський колективи Торківської ЗОШ І-ІІ ст.Всі, хто прийняв участь, бажають, щоб парк памяті воїнам-односельчанам ріс і довгі роки зеленів, тішив око своєю красою. А громада села щиро дякує Тульчинському лісовому господарству та Орлівському лісництву за надання саджанців для пасадки парку та  бажає здоровя та благополуччя всім, хто долучився до доброї справи.