сільська толока - квітень 2016

20.04.16

У вівторок 19 квітня в с. Торків був проведений день благоустрою села. Так як у відомій приказці "Гуртом і батька легше бити", так гуртом, отакою собі сільською толокою, було чимало зроблено цього дня в селі. Депутати сільської ради організували по своїх округах жителів села і на благоустрій вийшло біля ста торківчан. Чоловіки та юнаки з пилками та сокирами обрізали та обрубували кущі та дерева по центральній дорозі, а жінки, озброївшись щітками та відрами з вапном побілили стовбурі дерев та штахетники біля сільських кладовищ, пофарбували ворота до кладовища.  Треба сказати, що працювалося весело, із запалом, тож і результат не забарився: вмите  рясним весняним дощем та прибране працьовитими руками сельчан село немов прокинулося та всміхнулося сонцю. Щира дяка усім, хто долучився до прибирання в селі, усім, хто небайдужий до рідного села.