свято для маленьких торківчан

01.06.16

Щороку в перший день літа відзначається міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості і надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими і радісними, прославляли свої родини і рідний край.

У малечі не повинно бути нещасливого дитинства, і за це маємо відповідати ми, дорослі, тому турбота про дітей, захист їхнії прав повинен стати одним з найголовніших наших обовязків.

Сьогодні свято для маленьких торківчан влаштували сільський голова Сурхаєва світлана та депутат районної ради Туз Лілія. Свято відкрив, поблагословивши та побажавши здоровя і многії літа, прот оієрей Павло.

Програма відзначення Дня захисту дітей розрахована на цілий день. О 10 годині розпочався конкурс дитячого малюнку на асфальті. не звертаючи уваги на дрібний, теплий літній дощик, діти з радістю та захватом брали участь у цьому конкурсі. Чудовими дитячими малюнками була розмальована майже вся підїздна доріжка до адмін. будинку села. Треба сказати, що кращі малюнки були відзначені призами та подарунками, а потім всі учасники конкурсу ласували смаколиками. Спонсором цього свята стала депутат районної ради Туз Лілія.

О 12 годині відбувся футбольний матч між командою школярів Торківської ЗШ І-ІІ ст. та командою футболістів старшого покоління, який присвячувався памяті вчителя фізкультури Торківської ЗШ, майстру спорту з вільної боротьби Горобцю Якову Яковичу. На матчі була присутня і родина покійного Якова Яковича. Футбольна битва закінчилася з рахунком 10 : 2 на користь молодіжної команди.

А о 16 годині в Торківському СБК відбулася вистава "Ріпка", яку поставив для маленьких торківчан дитячий колектив Тульчинського РБК "Котигорошко" під керівництвом Любові Маслової.

Треба сказати, що діти були вражені і задоволені тим, що святкуванню їхнього свята був присвячений цілий день. та хочеться додати і закликати усіх, не тільки в День захисту дітей, а й кожного наступного дня зігрівати теплом і любовю кожне дитяче серце, обєднувати зусилля заради майбутнього, і тоді маленькі громадяни виростуть достойними людьми і необмінно стануть гордістю нашої країни.