загальні збори села

23.03.16

02 березня пройшли загальні збори громадян в с. Торків.На зборах були присутні: гоова райради - Авраменко О.П., начальник управління пенсійного фонду - Мельник А.В., начальник відділу культури та туризму при РДА - Третьякова К.В., представник ТОВ "Агрокомплексу "Зелена долина " - Кульбаба П.В., дільничний інспектор - Мізерний В.М. та 135 жителів села. Присутніми був заслуханий звіт сільського голови про діяльність сільської рад за 2015 рік. Також були заслухані звіти директора Торківської ЗОШ І-ІІ ст., директора СБК, завідуючої ФПом № 2, дільничного інспектора. Жителями села було задано багато питань до представника ТОВ "" Агрокомплексу "Зелена долина". Були зауваження та пропозиціцї до роботи агрокомплексу на території сільської ради.  Також було звернення громадянки села Івасюк М.Г. до голови райради щодо незадовільного ставлення працівників районної лікарні до хворих. Загальні збори тривали майже чотири години.